Gjendet trupi i pajetë i 10 vjeçarit pas 12 ditë kërkimesh në lumin Fanë

Sevastian Laska (2012-2022)

Sot paradite në ditën e Pashkëve është gjetur trupi i pajetë i 10 vjeçarit Sevastian Laska i cili u mbyt në ujrat e Lumit Fanë në pasditen e datës 5 prill në fshatin Shtrungaj, Mirditë.
Trupi i pajetë i 10 vjeçarit u gjet në afërsi të digës së rezervuarit të Repsit.
I shprehim ngushllime të sinqerta familjes Laksa dhe lutemi që shpirti i vogëlushit të pushojë në paqe./MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s