Ervin Salianji deklarohet publikisht kundër Lulzim Bashës (mesazhi i tij i plotë)

Ervin Salianji

MEDIA INDEPENDENT është një Media e cila vepron në Francë dhe publikon informacionet reale poashtu të shpejta për mbarë opinionin duke mos ndërhyrë apo ndryshuar informacionin.
Ne mundohemi të jemi real dhe jo censurues ndaj ngjarjeve.


Postimi i tij i plotë në Facebook:


Lulzim Basha duhet të ikë!
Megjithëse në këto orë po përpiqet të blejë kohë e të manipulojë duke u përgjëruar “edhe për një tjetër herë të fundit” e cila nuk ka fund, por po tenton të çojë PD drejt fundit!
Ai thote qe “po lufton”, por u bënë 9 vite që luftojmë për të dhe e vetmja luftë e tij është lufta ndaj demokratëve! Duhet ta shohë realitetin në sy, ai nuk mundet më të marrë zvarrë të ardhmen që po bëhet e shkuar.
Partia Demokratike është aset kombëtar jo aset personal!
Si përherë me demokratët.

-Ervin Salianji

MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s