Covid-19: Emmanuel Macron njofton rikthimin e izolimit në Francë

Emmanuel Macron

Presidenti i Francës Emmanuel Macron njoftoi sonte në media se do të rikthehet izolimi në të gjithë territorin e Francës nga e Premtja me datë 30 Tetor deri më 1 Dhjetor, ndoshta do të shtyhet dhe për disa muaj të tjera me qëllim për ti bërë ballë virusit dhe për ta sfiduar atë.

MEDIA INDEPENDENT

Un commentaire

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s