Mesazhi prekës i djalit: Më këpute shpirtin baba… Krenaria për ty mbën të fortë

Rigers Totraj, i ndjeri Ndue Totraj me bashkëshorten Drane dhe tre fëmijët, Rigersi, Romualdo dhe Gelda.

Me datën 1 Shtator 2020 ndahet nga jeta inxhinieri i njohur dhe ish-deputeti i Kuvendit shqiptar, Ndue Totraj.
Zoti Totraj nuk ka mundur ta fitojë dot betejën me një sëmundje të rëndë që e kishte prekur prej vitesh.
Ai la pas bashkëshorten dhe tre fëmijët, dy djem dhe një vajzë, djali i madh i tij Rigersi pasi ka dëgjuar për humbjen e parakohëshme të babait të tij ka shpërndarë një mesazh në rrjetin social FB i cili ka prekur mbarë miqt e tij, poashtu miqt dhe ta afërmit e babait tashmë të ndjerë.
Ma Kpute shpirtin Baba …Zoti te past prane vetes o gjysma e shpirtit . Krenaria per ty mben te fort . Shpirti ma din ta them kete fjale …por u Prehsh ne Paqe -përfundon mesazhin duke e shoqëruar me një fotografi me familjen.

MEDIA INDEPENDENT

Un commentaire

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s