Angli: Kryeministri Boris Johnson pozitiv me Covid-19

Kryeministri Anglez Boris Johnson

Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Johnson rezulton pozitiv me Covid-19.
Ai e ka bërë vetë të ditur këtë lajm në rrjetet sociale.
Johnson tregon se ka shumë temperaturë dhe kollë.
Kryeministri shtoi se do të vazhdojë të drejtojë qeverinë nga shtëpia, ku po vetë izolohet me shpresën se do ja dalë nga kjo pandemi që tashmë e ka prekur.

MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s