ATENTAT TERRORIST NË FRANCË

Sot pasdite me 3 janar 2020 në Villejuif (Val-de-Marne) një burrë me mjekër dhe i veshur me djellaba brenda parkut Hautes-Bruyères ka thirrur Allah akbar dhe ka sulmuar me thikë përsonat që ndodhesh në park, nga ky sulm ka mbetur një i vdekur dhe disa pësona të tjerë të plagosur.
Menjëherë policia ka hapur zjarr mbi terroristin të cilin e kanë ekzekutuar.

MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s