Njoftim nga Anonymous Albania: Ne jemi të popullit dhe me ta do jemi

Faqja Anonymous Albania ka publikuar një shkrim i cili njofton se do të mbroje të gjitha ato faqe dhe media që po tentohet të bllokohen nga Edi Rama.
Media Independent, France e falenderon përzemërsisht Anonymous Albania për punën e madhe dhe shumë fisnike që po bëjnë në mbrojtje të fjalës së lirë në Shqipëri.

Njoftimi i plotë nga Anonymous Albania

-Të gjitha mediave shqiptare që po kërcenohen nga pushteti Edi Ramës që ne do të marrim përgjesi duke i publikuar këto lajme që RAMA nuk i do të gjitha informacionet tuaje do të jenë anonime Anonymous Albania do ti publikoj në emër të saj papërfitime, Ne jemi të popullit dhe me ta do jemi.
Një pushtet diktatorial që nuk ka lirin e mediave ka edhe shum media të tjera që pushteti ka direkt qasje në to dhe asnjë lajm slejohet pa approvimin e këtyre Diktatorve. Jeta Osht Qef (JOQ) është osht cenzuruar nga AKEP këto janë hapat e para që po i ndërrmarrin
-Ne do të ofrojm Siguri përsonale të gjitha këtyre mediave që janë apo do të bllokohen nga AKEP.
Na kontakto në email përsonaliteti jot do të jetë anonim apo qofse s’ndjehesh i sigurt të dërgosh nga email juaj atëher hap një email në emër tjetër dhe dërgoni tek Email zyrtart i AnonAlb.

-Ndjehu i sigurt duke na kontaktuar përçdo rast
-në email tonin official: Anonyalb@protonmail.com

Të gjitha hapat që bon AA janë pa përfitime përsonale !!

MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s