Njoftim: Banesa dhe dhoma hoteli falas për të dëmtuarit nga tërmeti

Për të gjithë ata përsona dhe familjarë që kanë nevojë për ndihmë mund të kontaktoni përsonat si më poshtë:

Ju lutem Shpërndajeni:

Alfrida Shameti ofron një shtepi në Tepelenë për 5 persona, një shtëpi në Durres dhe nje Tirane. 0688746293.
Labinot Rexha ofron 25000 euro.
Bajram Valbona Jashari leshon shtëpinë 3 katëshe ne Prishtinë. +38344271491 dhe 044477776.
Ilir Kryeziu ofron strehim për 10 anëtarë 0038344381027 në Prishtinë
Hotel dhe Restorant “Kosova” ofron 60 dhoma(mengjes,drek,darke) per 150 persona. +38344804442.
Hotel Ana ne Kosove ofron strehim per 120 persona nga Shqiperia me te gjitha shpenzimet e paguara. +38344204765.
Hotel “Iliria “ në Kosove ofron strehim per 10 familje. +38344577779.
Vila Sopebra ne Sarande ofron strehim per 12 persona 0695673741, 0699666500
Hotel Two Mermaids Ksamil, 06980663637.
Hotel New Heaven Sarande, 0682001760.
Dorjan Krasniqi ofron shtepi per 20 familje ne Kosove. +38349656952.
Ismail Halimi ofron shtepe per nje familje ne Kosove +38344444569.
Ardit Tolaj ofron shtepi per 5 persona +38349447807.
Ramiz Mavriqi ofron dy shtepi ne Prishtine +38344998600.
Elvin Hoda ofron strehim per 12 persona +38345902200.
Edi Ermeni ofron shtepi per nje familje ne Gjakove 044329299 ose 044107497.
Adeline Rama ofron strehim per 15 persona ne Kosove +38344900993.
Gentian Kelmendi ofron shtepi per nje familje ne Kosove +38349467320.
Bekim Alirexhaj ofron shtepi per nje familje +32472558367.
Fadil Halili ofron shtepi ne Prishtine 044175355.
Admir Shala ofron shtepi ne komunen e Rahovecit Rugove, ofrohet shtepi per 2-3 familje 049369282 ose 049622419.
Zymer Sefaj ofron shtepi ne Durres, per 8 familje 017657328783.
Krutane Kelmendi ofron strehim ne Kosove per 1 familje +38344315716.
Hotel Argent Shkoder ofron strehim per 30 persona 022243909.
Adela Qemaili ofron shtepi ne Elbasan 0695614571.
Farmaci Iris ne Durres ofron ilace falasa 0672228472.
CIMa ofron ofron strehim dhe ushqim per 20 familje Kosove +38349656666 dhe +38349220380.
Hotel ne Sauk per 10 familje 0698796641 dhe 0695313835.
Hotel Borkland ne Berat ofron strehim per 27 persona 0694037582 dhe 0698468312.
Hotel Rolex ne Vlore ofron strehim 0692171333.
Kompleksi Alpet ne Elbasan ofron strehim per 26 persona 0692093999.
Inxh ndertimit 0674899783.
Andreas Mark ofron 3 dhoma per familje si dhe ndihme financiare per familje ne Peje per 6 muaj.
Flamur Isufi ofron strehim per 10 persona +38345222088.
Vlore, Hotel Regina City, Florence, Al Hotel dhe Jerolda Hotel ofron strehim per familje 0692065399.
Arlind Murtezani ofron shtepi per 15 persona 0038977711647 ne Tetove.
Hak Bus ofron transport falas cdo dite nga Durresi per ne Tetove.
Anilda Hoxhaj ofron strehim per nje familje me femije te vegjel 0696430453.
Hotel Duka Vlore 0682035670.
Le palazzine 0697743888.
Vila Nika 0697851822.
New York Hotel 0684013310.
Hotel Coral 0698466086.
Hotel Bolonja 0697301015.
Hotel Tragjasi 0696434802.
Tafil Gashi ofron strehim per 6 persona 044200249 ne Kosove.
Cekrez Disi ofron vile dykateshe ne Gramsh 0694828899.
Manuela Skilja ofron shtepi ne Kucove per familje me femije +306940502111.
“Besimi Commerce” ofron strehim dhe ushqim ne restorant Kroni +38344145556 ne Kosove.
Avi Gashi ofron shtepi per 4-5 persona.
Shkolla Wilson hap dyert per strehim 0696020569 dhe 0672053482.
Kallaba Guest House ne Kamenice te Kosoves ofron strehim per dy familje +38345332574.
Makry ne Kryezi te Pukes 0674966833
Valentina Bregu ofron 3 garsoniere ne Pogradec per 12 persona 0693478245
Peshkopi 0692070107.
Hotel Anxhelo Kucove 0694591163.
Ardian Guri ne Shkoder vendos shtepine e tij per strehim 0042770664779.
Merko Hotel ne Berat ofron dhomat dhe ushqim per rreth 15 persona 0699744020

MEDIA INDEPENDENT

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s