SHQIPËRIA NË KAOS, PRESIDENTI I REPUBLIKËS KËRKON REFERENDUM

Media europiane dhe ajo amerikane ka ngritur alarmin se në zemër të Ballkanit dhe europës po tentohet të instalohet përsëri diktatura.
Bëjmë me die se Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i janë mbyllur dyert në europë i cili ka nisur rrugëtimin e tij drejt Mbretërisë së Bashkuar të Arabisë Saudite për të gjetur përkrahje.
Ndërsa Presidenti i Republikës së Shqipërisë Shkëlqësia e Tij Ilir Meta propozoi sot referendum duke akuzuar Ramën se po përpiqet të përqendrojë të gjithë pushtetet në duart e tij.
Me pak fjalë populli shqiptarë ndodhet në një kolaps politik dhe ekonomik, poashtu çdo ditë po i largohet europës duke u izoluar padrejtësisht nga politikanët e atij vendi që po e varfërojnë dhe po e degradojnë vendin.

MEDIA INDEPENDENT

Un commentaire

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s